دستگاه خراب شده لطفا سفارش ندید

درباره ما

چاپ بی‌نام :

-----------------------

چاپ بی‌نام یکی از اولین وبسایت ها در حوزه ارائه محصولات مرتبط با فیلم ، سریال ، بازی ، انیمه و ... است که با محصولات و طرح های زیاد خود را با دیگر سایت ها متفاوت کرده است .

-------------------------

1. جنس تیشرت ها :

.

تیشرت سفید و ملانژ (طوسی) : تیشرت سفید به علت چاپ سابلیمیشن از ترکیب 60 درصد پلی استر و 40 درصد نخ استفاده شده است ( اسپان ) .

.

تیشرت مشکی و رنگی : تیشرت های مشکی و رنگی که رنگبندی و سایزبندی آنها را میتوانید داخل پیج اینستاگرام ( به آیدی: Chapbinam.ir ) ببینید ، از جنس نخ کامل میباشند و چاپ آنها به صورت دیجیتال است و اصلا از برچسبی استفاده نشده است و کاملا رنگ مستقیم روی تیشرت چاپ شده است .

-----------------------

نکته : قیمت و رنگبندی تیشرت ، هودی ، تاپ و سویشرت های رنگی رو میتوانید داخل پیج اینستاگرام ( به آیدی: Chapbinam.ir ) ببینید . و بیشتر طرح هایی که روی تیشرت ها داریم روی این محصولات هم قابل چاپ هستند .

-----------------------

2. نوع و کیفیت طرح ها :

.

تیشرت سفید و ملانژ ( طوسی ) :طرح ها روی تیشرت های سفید با چاپ سابلیمیشن انجام میشود که کیفیت و ماندگاری بسیار بالای دارند .

.

تیشرت مشکی و رنگی : تیشرت های مشکی و رنگی به علت استفاده از چاپ دیجیتال نیاز به نگه‌داری بیشتری هستند ، میتوانید نحوه نگه‌داری این محصولات رو از ادمین اینستاگرام یا ادمین تلگرام بپرسید .

-----------------------

3. نحوه سفارش محصول و ارسال :

.

نحوه سفارش محصول کاملا به صورت انلاین میباشد که بعد از ثبت سفارش و واریز کردن مبلغ سفارش شما ثبت میشود و حداقل طی یک روز کاری به پست تحویل داده میشود ( مگر اینکه بنا به دلایلی سفارش با تاخیر انجام شود که با مشتری هماهنگی های لازم انجام خواهد شد ) .

بعد از تحویل گرفتن پست بنا به اطلاعات اداره پست ، بسته ارسالی حداقل بعد از 2 روز کاری به دست شما خواهد رسید .

-----------------------

4. ثبت شکایت :

.

شما میتوانید با مراجعه به صفحه تماس با ما یا صفحه شکایت ، شکایت خود را ثبت کنید .

-----------------------

5. و در آخر امیدوارم از سورپرایز خوشتون بیاد :)